2.liga mužov 2023/2024

#DružstvoZVPVSPSB
1.VK Strážske16124411737
2.Beachclub Prešov12102321230
3.VK Slávia Sobrance1495312126
4.VK KDS-šport Košice1679283021
5.VK MIRAD UNIPO PREŠOV B16610203616
6.MŠK Vranov nad Topľou140146522
aktualizácia 25.2.2024

Rozpis stretnutí 2. ligy mužov

Číslo zápasuTermínDomáce družstvoHosťujúce družstvoRozhodcaVýsledok
2M0115.10.2023VK KDS-šport KošiceMŠK Vranov nad TopľouHudačinová Mi.3:0 (16, 21, 21)
2M01/215.10.2023VK KDS-šport KošiceMŠK Vranov nad TopľouHudačinová Mi.3:0 (17, 23, 19)
2M0214.10.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BBeachclub PrešovSopko Ma.0:3 (-16, -16, -11)
2M02/214.10.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BBeachclub PrešovSopko Ma.1:3 (22, -22, -16, -15)
2M0314.10.2023VK Slávia SobranceVK StrážskeHudačinová Mi.1:3 (-16, 20, -21, -22)
2M03/214.10.2023VK Slávia SobranceVK StrážskeHudačinová Mi.1:3 (19, -23, -25, -18)
2M045.11.2023MŠK Vranov nad TopľouVK StrážskeKohút Mi.0:3 (-24, -30, -16)
2M04/25.11.2023MŠK Vranov nad TopľouVK StrážskeKohút Mi.0:3 (-18, -23, -20)
2M054.11.2023Beachclub PrešovVK Slávia Sobrancebez rozhodcu3:0 (22, 23, 20)
2M05/24.11.2023Beachclub PrešovVK Slávia Sobrancebez rozhodcu3:1 (-14, 22, 18, 22)
2M065.11.2023VK KDS-šport KošiceVK MIRAD UNIPO Prešov BDuda Fi.3:0 (18, 16, 21)
2M06/25.11.2023VK KDS-šport KošiceVK MIRAD UNIPO Prešov BDuda Fi.3:0 (19, 12, 16)
2M0718.11.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BMŠK Vranov nad TopľouSopko Ma.3:0 (22, 19, 22)
2M07/218.11.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BMŠK Vranov nad TopľouSopko Ma.3:1 (-23, 22, 25, 23)
2M089.12.2023VK Slávia SobranceVK KDS-šport KošiceMyšková Pe.3:0 ( 17, 14, 23)
2M08/29.12.2023VK Slávia SobranceVK KDS-šport KošiceMyšková Pe.3:0 (14, 12, 16)
2M0918.11.2023VK StrážskeBeachclub PrešovHudačinová Mi.3:1 (23, 19, -17, 20)
2M09/218.11.2023VK StrážskeBeachclub PrešovHudačinová Mi.3:1 (23, -24, 19, 16)
2M103.3.2024MŠK Vranov nad TopľouBeachclub Prešov
2M10/23.3.2024MŠK Vranov nad TopľouBeachclub Prešov
2M1114.1.2024VK KDS-šport KošiceVK StrážskeKohút Mi.3:2 (16, -20, -15, 24, 12)
2M11/214.1.2024VK KDS-šport KošiceVK StrážskeKohút Mi.0:3 (-15, -23, -24)
2M122.12.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BVK Slávia SobranceTiňo Pe.1:3 (-17, 22, -15, -21)
2M12/22.12.2023VK MIRAD UNIPO Prešov BVK Slávia SobranceTiňo Pe.0:3 (-20, -25, -22)
2M1316.12.2023VK Slávia SobranceMŠK Vranov nad TopľouBodyová La.3:2 (-20, 12, -21, 21, 6)
2M13/216.12.2023VK Slávia SobranceMŠK Vranov nad TopľouBodyová La.3:0 (15, 17, 19)
2M1416.12.2023VK StrážskeVK MIRAD UNIPO Prešov BHudačinová Mi.3:0 ( 20, 17, 18)
2M14/216.12.2023VK StrážskeVK MIRAD UNIPO Prešov BHudačinová Mi.3:0 ( 20, 14, 21)
2M1516.12.2023Beachclub PrešovVK KDS-šport Košicebez rozhodcu3:1 (15, 22, -26, 20)
2M15/216.12.2023Beachclub PrešovVK KDS-šport Košicebez rozhodcu3:1 (-23, 15, 23, 22)
2M1621.1.2024MŠK Vranov nad TopľouVK KDS-šport KošiceMiščík To.1:3 (-19, 14, -22, -17)
2M16/221.1.2024MŠK Vranov nad TopľouVK KDS-šport KošiceMiščík To.0:3 (-13, -21, -24)
2M1720.1.2024Beachclub PrešovVK MIRAD UNIPO Prešov Bbez rozhodcu3:0 (21, 16, 18)
2M17/220.1.2024Beachclub PrešovVK MIRAD UNIPO Prešov Bbez rozhodcu3:0 (21, 13, 18)
2M1824.2.2024VK StrážskeVK Slávia SobranceMyšková Pe.1:3 (-23, 24, -21, -17)
2M18/224.2.2024VK StrážskeVK Slávia SobranceMyšková Pe.3:1 (20, 23, -18, 19)
2M193.2.2024VK StrážskeMŠK Vranov nad TopľouMiščík To.3:0 (19, 15, 18)
2M19/23.2.2024VK StrážskeMŠK Vranov nad TopľouMiščík To.3:0 (21, 15, 21)
2M2023.3.2024VK Slávia SobranceBeachclub Prešov
2M20/223.3.2024VK Slávia SobranceBeachclub Prešov
2M213.2.2024VK MIRAD UNIPO Prešov BVK KDS-šport KošiceSopko Ma.3:1 (19, 18, -24, 19)
2M21/23.2.2024VK MIRAD UNIPO Prešov BVK KDS-šport KošiceSopko Ma.3:2 (-23, 19, 20 -27, 12)
2M2218.2.2024MŠK Vranov nad TopľouVK MIRAD UNIPO Prešov BDuda Fi.2:3 (-21, 17, -16, 23, -7)
2M22/218.2.2024MŠK Vranov nad TopľouVK MIRAD UNIPO Prešov BDuda Fi.0:3 (-18, -17, 14)
2M2318.2.2024VK KDS-šport KošiceVK Slávia Sobrancebez rozhodcu1:3 (-22, 22, -19, -21)
2M23/218.2.2024VK KDS-šport KošiceVK Slávia Sobrancebez rozhodcu1:3 (23, -22, -21, -22)
2M2427.1.2024Beachclub PrešovVK Strážskebez rozhodcu3:1 (-19, 28, 21, 23)
2M24/227.1.2024Beachclub PrešovVK Strážskebez rozhodcu3:1 (20, 21, -25, 24)
2M2516.3.2024Beachclub PrešovMŠK Vranov nad Topľou
2M25/216.3.2024Beachclub PrešovMŠK Vranov nad Topľou
2M2616.3.2024VK StrážskeVK KDS-šport Košice
2M26/216.3.2024VK StrážskeVK KDS-šport Košice
2M2716.3.2024VK Slávia SobranceVK MIRAD UNIPO Prešov B
2M27/216.3.2024VK Slávia SobranceVK MIRAD UNIPO Prešov B
2M287.4.2024MŠK Vranov nad TopľouVK Slávia Sobrance
2M28/27.4.2024MŠK Vranov nad TopľouVK Slávia Sobrance
2M296.4.2024VK MIRAD UNIPO Prešov BVK Strážske
2M29/26.4.2024VK MIRAD UNIPO Prešov BVK Strážske
2M307.4.2024VK KDS-šport KošiceBeachclub Prešov
2M30/27.4.2024VK KDS-šport KošiceBeachclub Prešov